top of page

Зразки шкірзаму

ЗРАЗКИ ШКІРЗАМУ

Меблевий шкірозамінник - штучний багатошаровий матеріал з хорошими експлуатаційними властивостями. Найчастіше його виготовляють на тканинній (трикотаж бавовна, поліестер) або повстяній основі. Як верхній шар використовують стійкі до зовнішніх впливів синтетичні полімери:
поліуретан (PU);
полівінілхлорид (PVC);
суміші компонентів Semi (PU).

 

Зразки шкірзаму

Тканина застосовується для оббивки та перетяжки ділових, побутових, медичних меблів - крісел, диванів, кухонних куточків, кушеток, банкеток, стільців, а також дверей, стін, інших деталей інтер'єру.

ВАРТІСТЬ

Ціна штучного полотна залежить від репутації бренду та собівартості виробництва. Експлуатаційні характеристики матеріалу багато в чому визначає зносостійкість і надійність зчеплення верхнього шару полімерів з тканиною. Чимале значення має міцність основи та її товщина. Параметри визначають стійкість матеріалу до навантажень та розривів.

ЗАСТОСУВАННЯ

Кожзам для оббивки меблів із міцним поперечним плетенням ниток демонструє мінімальну схильність до розтягування. Тому матеріал на міцній тканинній основі використовують для оббивки сидінь м'яких меблів. Повстяні полотна позбавлені міцного переплетення. Вони деформуються від значних вагових навантажень. Тому матеріал на повстяній основі застосовують для обробки спинок, царги, настінних панелей, підлокітників.

ПЕРЕВАГИ ВИКОРИСТАННЯ ДЛЯ ОБИВАННЯ МЕБЛІВ

Якісна імітація виглядає не гірше за натуральну шкіру. При цьому оббивка шкірозамінником набагато вигідніша за ціною. Для успішного виконання завдання знадобиться надійний матеріал та грамотні майстри з перетяжки. Тоді меблі прослужать довго і будуть радувати око. Команда професіоналів пропонує допомогу у виборі матеріалів, послуги з оббивки, ремонту гарнітурів та окремих предметів інтер'єру. Ви можете звернутися до нас за телефоном та email.

bottom of page