top of page

Оббивка диванів

Оббивка диванів
Звертайтесь! 093 0188720

Згодом, у ході регулярної експлуатації дивани втрачають свої зовнішні якості та стає зношеними. Якщо Ваш диван уже не виглядає так красиво, як раніше, не поспішайте його викидати і вирушати в меблевий магазин за покупкою нового. Є чудова альтернатива, яка дозволить Вам не розлучатися зі своїм улюбленим диваном і надати йому нового вигляду.

Ваш диван буде виглядати як новий!

Оббивка та перетяжка диванів надає можливість оновити зовнішній вигляд даного предмета меблів, а також відновити його функціональні можливості. Якщо оббивка на дивані має зношений і неохайний вигляд або Ви хотіли б бачити свої меблі в іншому забарвленні, Вам необхідно лише скористатися послугами перетяжки диванів у нас в Києві. Досить змінити оббивний матеріал, замінити наповнювач і все, Ваш диван виглядає, як новий. До того ж, після свого перетворення диван також збереже свої колишні якості: практичність, зручність і комфортабельність. Якщо Ви вирішили звернутися за послугами перетяжки та оббивки меблів до нас,

Меблі

Ви зробили правильний вибір. Насамперед, заміна оббивного матеріалу та наповнювача обійдеться Вам значно дешевше, порівняно з придбанням нових меблів. Також, зверніть увагу, що оновленням Ваших меблів будуть займатися висококваліфіковані фахівці, які мають високий рівень професіоналізму та величезний досвід роботи в даній галузі. Ви можете бути впевнені, що Ваш улюблений предмет м'яких меблів у надійних руках! Ви, безумовно, залишитеся задоволені якістю виконаної роботи, її швидкістю і, звичайно, кінцевим результатом.

Перетяжка диванів для корпоративних клієнтів: ресторани, бари, кафе

Наша компанія виконує послуги на високому професійному рівні як для приватних осіб, так і для корпоративних клієнтів: ресторанів, барів, кафе, офісів.

Один із прикладів результату нашої роботи з перетяжки диванів та стільців для одного з київських ресторанів:

Завжди раді співпрацювати із HoReCa, офісами, підприємствами!

Наші переваги

Якщо Ви хочете змінити не тільки оббивний матеріал, але й форму Вашого дивана – нічого простішого. Майстри з 10-річним досвідом роботи зможуть втілити у реальність усі фантазії та побажання своїх клієнтів. Також Ви зможете отримати вичерпні відповіді на всі питання, що цікавлять Вас, які стосуються оббивки, перетяжки та ремонту м'яких меблів, а також консультацію щодо правильного догляду за меблями та оббивним матеріалом. Кожен матеріал потребує особливого та регулярного догляду. Правильний догляд за м'якими меблями, у свою чергу, дозволить Вам суттєво продовжити термін експлуатації. Ваш диван буде ще довго радувати Вас та Вашу родину своїм зовнішнім виглядом та зручністю.

Портфоліо "До" та "Після"

bottom of page