top of page

Оббивка крісел

Оббивка крісел
Звертайтесь! 093 0188720

Меблі

Навіть найдорожчий і якісний оббивний матеріал з часом починає виглядати непривабливо і неохайно. Що ж робити в тому випадку, якщо не хочеться розлучатися із затишним кріслом, сидячи на якому Ви дивитесь вечорами свій улюблений серіал? Якщо оббивка крісла за роки експлуатації витріпала, немає необхідності викидати крісло, достатньо лише замінити оббивний матеріал.

У наш час не кожна заможна людина може собі дозволити придбати нові, якісні та дорогі м'які меблі, не кажучи вже про людей із середнім статком. Саме тому багато людей вдаються до послуг ательє з оббивки та перетяжки меблів, що допомагає непогано заощадити.

Чому варто робити перетяжку крісла у нас?

Оббивка та перетяжка крісел в Києві дозволить Вам реставрувати старі меблі, зробити їх більш модними та стильними, зручними та комфортними. Якщо Ви зробили ремонт у своїй квартирі і тепер м'які меблі зовсім не гармоніюють з інтер'єром кімнат, заміна оббивки – це найбільш оптимальне рішення Вашої проблеми. Висококваліфіковані майстри допоможуть Вам визначитися з вибором відповідного матеріалу для оббивки, зроблять усі необхідні виміри, усунуть дефекти пружин чи каркаса крісла та здійснять перетяжку Ваших меблів у максимально короткі терміни. Після закінчення роботи всі шви та кріплення ретельно перевіряються майстрами, що гарантує високу якість отриманого результату.

Меблі

Оббивка пуфика, софи та банкетки: чому це вигідно

Меблі

Всі майстри нашого ательє, які займаються реставрацією, оббивкою та перетяжкою крісел, мають величезний досвід у цій сфері. А це є гарантією того, що Ваші меблі будуть мати ідеальний вигляд, оскільки від професіоналізму майстрів залежить не лише кінцевий результат, а й термін служби Ваших нових крісел.
Оббивка крісел дозволить зробити інтер'єр Вашої оселі незвичайним та оригінальним, оскільки асортимент меблів у наш час досить одноманітний, а ціни дуже високі. Вибравши унікальне забарвлення, Ви зможете отримати відмінні меблі, яких немає більше ні в кого.

Великий вибір оббивного матеріалу на Ваш вибір

Зверніть увагу, вибрати оббивний матеріал Ви можете самостійно або звернутися за допомогою до наших фахівців. Вони підкажуть, який матеріал більш якісний, надійний, міцний та зносостійкий. Крім цього, Вам обов'язково розкажуть, як слід за ним доглядати, адже від догляду залежить те, скільки прослужать Ваші оновлені меблі!

Вартість перетяжки одного крісла від 300 грн.

Меблі

Портфоліо "До" та "Після"

bottom of page