top of page

Оббивка кухонних куточків

Оббивка кухонних куточків
Звертайтесь! 093 0188720

Меблі

Кухонні куточки – компактні набори, призначені для малогабаритних кухонь. Зазнаючи щоденного інтенсивного навантаження, оббивний матеріал кутового дивана досить швидко зношується. Причому це стосується як зовнішньої частини, так і внутрішнього наповнювача, через що сидіння деформується та втрачає свій привабливий зовнішній вигляд.

Чому перетяжка кухонних меблів – це вигідно

Перетяжка кухонного куточка — послуга, яка не завдасть серйозних збитків сімейному бюджету, на відміну від покупки нових меблів. Звернувшись до фахівців компанії «Оббивка меблів», ви зможете перетворити свою кухню гарнітуром з іншим матеріалом.

Як проводиться оббивка кухонного куточка

Після звернення до нас та спілкування з фахівцем, замовник вибирає відповідну за кольором і фактурою оббивну тканину, майстер виробляє демонтаж зношеної оббивки, потім за знятими мірками виготовляється майбутній «одяг» для куточка і виконується його перетяжка разом із внутрішньою складовою, якщо це необхідно.

Чому з нами вигідно

Немає необхідності придбати нові меблі, якщо можна оновити існуючу недорого. Ціни приємно потішать, тому що у підсумкову вартість входить цілий комплекс робіт - від виїзду дизайнера та підбору нового матеріалу до його повної заміни.

Наша компанія надає весь спектр послуг з перетяжки та ремонту м'яких меблів протягом десяти років. За цей час майстрами накопичено великий досвід роботи з різними типами оббивних тканин, що дозволяє виконувати перетяжку якісно та в короткий термін. Замовляючи послугу із заміни оббивки кухонних меблів, ви можете

Меблі

бути впевнені у професіоналізмі, високій якості та за доступною вартістю. Не варто поспішати та викидати улюблений гарнітур, прагнучи швидше його поміняти. Наші фахівці готові прийти на допомогу та повністю вдосконалити застарілі меблі.

Вартість перетяжки кухонного куточка від 2850-5500 грн., в залежності від розмірів, складності та обраного матеріалу.

Портфоліо "До" та "Після"

bottom of page