top of page

Оббивка стільців

Оббивка стільців
Звертайтесь! 093 0188720

Меблі

Повірте, продавлене сидіння, і оббивка, що зносилася, не є причинами викидати свої улюблені стільці на звалище. Будь-які меблі, на жаль, рано чи пізно втрачають свої зовнішні якості через постійну експлуатацію або відсутність правильного догляду за нею. Заміна оббивки дозволить Вам реставрувати старі стільці, зробити їх більш оригінальними та елегантними, підібравши унікальний оббивний матеріал. До того ж, вартість заміни оббивки буде значно нижчою, порівняно

із вартістю нових стільців. Таким чином, Ви маєте чудову можливість отримати нові меблі, оновити інтер'єр своєї кімнати та непогано заощадити на цьому!

 

Оббивка та перетяжка стільців у Києві – це:

1. Величезний асортимент якісних та надійних матеріалів;

2. Якісне обслуговування;

3. Професійні майстри, які мають великий досвід роботи;

4. Найкоротші терміни виконання реставрації;

5. Детальна консультація щодо догляду за оббивним матеріалом;

6. Доступна вартість;

7. Розкішний результат.

Чому варто звертатися до професіонала?

Багато хто вважає, що заміна оббивного матеріалу на стільці — це досить легкий процес, який не потребує особливих знань та навичок, проте це зовсім не так! Зверніть увагу, що процедура перетяжки стільців передбачає також виконання кількох досить складних технологічних операцій. Цілком можливо, що знадобиться оновити деякі механічні деталі меблів, видалити старий набивний наповнювач і замінити його новим. Для того, щоб здійснити ці процедури правильно і якісно, знадобиться використання необхідного обладнання, інакше спроба перетягнути м'які меблі в непідготовлених для цього умовах може закінчитися втратою часу та коштів, тому краще відразу звернеться до професіоналів. Також важливо мати досвід у цій сфері, оскільки буває, що непрофесіонал навіть не може правильно розрахувати витрати оббивного матеріалу, не кажучи вже про заміну різних деталей.

Оббивка пуфика, софи та банкетки: чому це вигідно

Перетяжка м'яких стільчиків

Висококваліфіковані майстри нашого ательє замінять оббивний матеріал на Ваших стільцях, зроблять їх оригінальними, унікальними та красивими. Ваші меблі будуть виглядати як нові! Завдяки величезному досвіду та професіоналізму роботи із заміни оббивки та перетяжки стільців будуть здійснені у максимально стислі терміни. Все буде зроблено швидко, якісно та за найкращими цінами!

Послуги з перетяжки стільців для корпоративних клієнтів

Також наша компанія завжди відкрита до співпраці з корпоративними клієнтами, такими як ресторани, бари, кафе та інші організації

Один із прикладів нашої роботи з перетяжки стільців для ресторану японської кухні:

Вартість перетяжки стільців від 50 грн.

Портфоліо "До" та "Після"

bottom of page