top of page

Перетяжка м'яких меблів

Перетяжка м'яких меблів
Звертайтесь! 093 0188720

Меблі

Компанія пропонує весь спектр послуг з перетяжки м'яких меблів. На сьогоднішній день перетяжка м'яких меблів такий як диванів, крісел, стільців, пуфів та ін, користується великим попитом. Ми на ринку вже понад 10 років. Наші професійні майстри зможуть надати вашим предметам меблів друге життя. Наша якість вища за ціну. А вартість послуг є доступною. Ми гарантуємо вам оперативність та творчий підхід у кожній ситуації.

Оббивка меблів

М'яких меблів у будь-якому приміщенні відводиться одна з найголовніших ролей. Вона має бути зручною та красивою. Необхідно, щоб вона гармонійна з навколишнім інтер'єром. Якщо вам не хочеться розлучатися з улюбленим кріслом, що ідеально підходить для читання, або комфортним диванчиком, без якого вже просто неможливо уявити перегляд нового цікавого фільму, тоді можна перетворити зовнішній вигляд потертих предметів, замінивши їх оббивку і наповнювачі замовивши у нас послугу з м'якої перетяжки меблів. Модернізація зробить меблі більш сучасними, але не менш зручними. Усі побажання замовників 

Меблі

будуть враховані та реалізовані. Ми маємо великий вибір тканин. І ми завжди раді надати вам свої рекомендації. Особливої актуальності набуває перетворення меблів, коли вдома капітальний ремонт. Будь-які стильові рішення, що стосуються меблів, вам підвладні з мінімальними витратами. Наш дизайнер готовий допомогти підібрати вам ідеальний для вас варіант. Якщо комп'ютерний стілець, до якого ви встигли звикнути, виглядає некрасиво в сучасному інтер'єрі, зверніться до нашої компанії. Не сумнівайтеся, коли ми його повернемо, він виглядатиме як новий.

При замовленні у нас ви отримуєте такі переваги:

1. Безкоштовний виїзд дизайнера – у нас великий асортимент тканин на будь-який смак. А дизайнер надасть вам можливість ознайомитись із зразками тканин за каталогом. До того ж, ви можете отримати професійну консультацію, яка розкриває всі властивості оббивних тканин, а також професійні поради.

2. Висококваліфіковані, які мають необхідний досвід майстра можуть працювати як з меблями економ-класу, так і з предметами категорії «люкс». За бажання ви зможете подивитись приклади наших робіт, які ми вже виконали.

3. Обтяжка будь-яких меблів робиться якісно та вчасно. Ми виконуємо також складні роботи зі шкірою такі, як припасування чохлів.

Щоб наша співпраця була взаємовигідною, ми успішно підтримуємо оптимальне співвідношення якості та ціни.

Портфоліо "До" та "Після"

bottom of page