top of page

Перетяжка офісних меблів

Перетяжка офісних меблів
Звертайтесь! 093 0188720

Меблі

Немає сумнівів, що комфортне відрегульоване «під себе» робоче крісло та презентабельний вигляд офісних меблів сприяють високій результативності та гарному настрою співробітників. Офіс - обличчя фірми, і бездоганний стан службового інтер'єру вселяє довіру до компанії та почуття її благонадійності. З часом будь-які меблі неминуче старіють, втрачають первісний вигляд, часом стають просто непридатними для експлуатації.

Потертий зношений вигляд службового меблювання псує враження про фірму у клієнтів та відвідувачів. Є вихід, який не потребує великих фінансових вкладень — замовити перетяжку меблів.

Перетяжка офісних меблів включає заміну оббивної тканини і наповнювача, при необхідності - ремонт каркаса, механізмів, пружинних блоків і т.д. По суті, це капремонт м'яких меблів, в результаті якого вони отримують друге народження.

Реставрація крісел, стільців, диванів потрібна у двох випадках:

1. Коли про необхідність ремонту дає зрозуміти їх зовнішній вигляд: оббивка зношена, втратила колір і лиск, деформувалася форма сидінь, змінився об'єм м'яких меблів, не працює газ-ліфт, розхиталися конструкції і т.д.

2. За зміни дизайну службового приміщення. Після його ремонту старі меблі можуть не відповідати новій дизайнерській ідеї.

Переваги оббивки старих офісних меблів

Солідне респектабельне крісло керівника стоїть пристойно. Хороші, анатомічно сконструйовані комп'ютерні крісла для співробітників також не дешеві. Придбання нових крісел та стільців може бути чутливим для бюджету організації та ще довго не входити до її планів. Обшарпаний диван, що «бачив види», у приймальній або зоні відпочинку змусить майбутніх партнерів засумніватися у фінансовій стабільності компанії. Реставрація та оббивка офісних меблів новим матеріалом буде швидким виходом зі становища, дозволить освіжити обстановку та заощадити при цьому на купівлі нових речей.

Меблі

Замовник з урахуванням своїх фінансових можливостей та стилю приміщення сам чи за допомогою консультанта вибирає колір та фактуру оббивного матеріалу – від текстильних варіантів до натуральної шкіри. Цікавою ідеєю буде підбір меблевого «одягу» у корпоративних кольорах. Ціна ремонту залежить від зусиль майстра на відновлення та від виду витратних матеріалів.

Чому до нас вигідно звертатися

Оновлення меблів для офісів - одна з найчастіших послуг, що надаються нашою майстернею в Києві та Київській області.

Наші переваги:

1. Діапазон цін від бюджетного сегмента до елітного;

2. Багатий асортимент матеріалів та кольорів;

3. Оперативність - терміни виконання замовлення від 2-х днів;

4. Можливість виконання роботи дома;

5. Гарантія за результат.

Швидко, професійно і без обтяжливих витрат ми повернемо вам респектабельність вашого офісу!

Портфоліо "До" та "Після"

bottom of page