top of page

Ремонт м'яких меблів

Ремонт м'яких меблів
Звертайтесь! 093 0188720

Меблі

Компанія з десятирічним досвідом роботи пропонує своїм клієнтам якісний ремонт м'яких меблів. Професійні майстри зроблять усі необхідні роботи у майстерні, де є сучасне обладнання. Висококваліфіковані спеціалісти виконують ремонт оперативно. До кожного клієнта ми маємо індивідуальний підхід. Наша компанія надає гарантії на всі види ремонтних робіт.

Послуги компанії з ремонту м'яких меблів

Якими б міцними були предмети меблів, рано чи пізно вони можуть поламатися. Багатьом знайома така картина: сам диван виглядає дуже добре, а сидіти на ньому вже незручно, тому що сидіння просіло. Багато поломок може статися практично відразу після покупки. Наприклад: при невдалому транспортуванні з квартири на квартиру можна втратити ніжку улюбленого випорожнення. Не ремонтувати меблі та купувати замість зламаної нові можуть дозволити собі далеко не все: це дуже дорого. Ремонт меблів потребує професіоналізму, майстерності, а також відповідного обладнання та сучасних високоякісних матеріалів. Щоб усі предмети не втратили своєї функціональності, не потрібно намагатися ремонтувати меблі самим, якщо ви в цій справі є новачком. Фахівець зможе акуратно замінити оббивку та наповнювачі, а також зламані деталі. Після підклеювання та зміцнення каркасу меблі не втратить функціональність, але при цьому стануть сучасними. Оновлені предмети довго будуть служити, радуючи своєю красою своїх власників.

Заміна механізмів на дому у клієнта

Для забезпечення високої якості послуг, що надаються нами — перетяжка та ремонт м'яких меблів — всі роботи виконуються в майстерні, де є все необхідне обладнання та інструменти. Але бувають роботи, які можна виконати дома, вдома у замовника. Відірвався декоративний оздоблювальний кант, відклеїлася тасьма, відірвався гудзик, або нещільно прилягає цвяхова стрічка. Або заміна механізмів і напрямних, зміцнення або підклеювання зовнішніх деталей, що не несуть навантаження. А також заміна додаткової, не основної тканини на задній стінці або на дні дивана чи крісел, збирання м'яких меблів будь-якої складності.

Меблі

Переваги ремонту м'яких меблів у нашій компанії:

1. Ремонтуючи м'які меблі, ви отримуєте можливість заощадити від 50% і вище порівняно з покупкою нових меблів;

2.Можливість повернути втрачені якості меблів і якомога довше зберегти наявні. Наприклад, ви можете зробити диван міцнішим, якщо виконати двошарову перетяжку при ремонті;

3. Відповідність тенденціям у сучасній моді та стильових рішеннях. Створити сучасний інтер'єр зі старими меблями – завдання цілком здійсненне для досвідчених майстрів, що творчо працюють;

4. Можливість заощадити як кошти, а й дорогоцінний час.

Всі роботи з ремонту меблів та заміни механізмів здійснюються в комплексі з оббивкою та перетяжкою меблів!

Приклади робіт з ремонту та реконструкції меблів:

bottom of page