top of page
Фото автораIllya Bilous

Шкіряні меблі для дому та офісу

Дорогі шкіряні меблі, безумовно, є показником престижу та розкоші. Респектабельна обробка зі шкіри здатна надати будь-яким меблям особливий глянець і лиск. Однак придбати подібні предмети інтер'єру може не кожен, адже вартість виробів є досить високою. І завищена вона небезпідставно.


Для виробництва меблевої оббивки використовують натуральну шкіру тварин. Від товщини та ступеня вироблення залежить остаточна ціна на меблі. Найдорожчою та якісною вважається товста м'яка шкіра, яка має натуральний малюнок. Пори, розташовані у верхньому шарі, дозволяють цьому матеріалу добре дихати, при цьому шкіра досить міцна і еластична.


Переваги та недоліки меблів із натуральної шкіри

Натуральна шкіра, що використовується для оббивки меблів, має безліч переваг, порівняно з іншими матеріалами. Вона повністю екологічна і не вбирає неприємних запахів, не залишає слідів від пролитих напоїв та їжі. Крім того, шкіряні меблі дуже практичні і легко піддаються прибиранню, на них не збирається пил і шерсть свійських тварин. А щоб надати їй приємного аромату, потрібно лише регулярно протирати всі поверхні ароматичними маслами. Шкіряні предмети інтер'єру відмінно вписуються в будь-який простір будинку або офісу, а влітку дарують своїм власникам бажану прохолоду.


Незважаючи на масу переваг, меблі з натуральної шкіри мають ряд недоліків. По-перше, це ризик видимих пошкоджень шкіряної оббивки. Якщо шкіра буде серйозно подряпана або порвана, її неможливо буде заштопати або пришити латку. Але засмучуватися в такому разі не варто, тому що наша компанія пропонує послуги з перетяжки диванів, замовивши цю послугу Ваш диван буде випрасувати як новий!

Для того щоб меблі з натуральної шкіри прослужили довгі роки необхідно знати правила догляду за нею. Краще не розташовувати шкіряні вироби поблизу батареї та під прямим сонячним промінням, а також регулярно обробляти поверхні спеціальними засобами для догляду за шкірою. Склад якісного засобу не повинен містити розчинники, інакше вони можуть зашкодити фарбі. Є ще один секрет – шкіряні вироби дуже люблять звичайне коров'яче молоко. Якщо обробляти шкіру молоком регулярно, вона стане більш блискучою і м'якою на дотик.


Основні види шкіряних меблів

В основному меблі класифікуються за видом виробу (наприклад, крісло, диван, ліжко) та за типом приміщення, для якого вони призначені. Перша класифікація звична та знайома кожному, тому варто докладніше зупинитися на другій.


1. Меблі зі шкіри для офісних приміщень. Кабінет чи приймальна керівника є обличчям будь-якої фірми. Тому дуже важливо, щоб він був обставлений солідними меблями. Найчастіше в офісах можна зустріти стільці та крісла, оббиті натуральною шкірою. Що стосується шкіряних диванів для приймальні, то зазвичай для нежитлових приміщень вибираються лаконічні дизайни, найчастіше прямокутної форми.


2. Меблі зі шкіри для спальні. Дуже дорого і респектабельно в інтер'єрі спальної кімнати виглядають шкіряні ліжка з м'якими спинками в коричневих натуральних або спокійних пастельних тонах. Вони відмінно гармонують зі шкіряним пуфом, софою або комодом, оббитим натуральною шкірою.


3. Меблі зі шкіри для вітальні. Головна функція цієї кімнати – прийом гостей. Тому вітальня, як ніяке інше приміщення в будинку, потребує гарного інтер'єру. Особливо актуальними для залів є шкіряні кутові дивани, які можуть вмістити велику кількість гостей або всіх членів сім'ї. Дуже дорого і екстравагантно виглядають білі шкіряні меблі. Вона вигідно відтіняє основний тон стін і візуально робить кімнату більшою.

Шкіряні дивани потребують окремого опису, оскільки є найпоширенішим елементом будь-якого житлового приміщення. Вони доповнюють інтер'єр будь-якої кімнати: вітальні, спальні, кабінети та навіть кухні. Диван зі шкіри часто йде в комплекті з парою крісел. Багато сучасних диванів мають систему розкладання, тому їх можна використовувати як двоспальне місце. Є й мініатюрні екземпляри, що вміщають лише двох осіб.


Шкіряні меблі відмінно впишуться в дизайн будь-якого інтер'єру. А багатий вибір форм та матеріалів дозволять підібрати ідеальний варіант для будь-якого приміщення. Для кабінету в класичному стилі чудово підійдуть меблі у вікторіанському виконанні. Шанувальники старовини, які не в змозі придбати оригінальні меблі 19-20 століття, будуть у захваті від дивана чи крісла зі шкіри штучно зістареної воском. Ця технологія дозволяє досягти великої схожості зі старовинними виробами.


Досить дорого коштуватимуть модні сьогодні екзотичні оббивки. Інтер'єр у стилі ар-деко можна прикрасити меблями з чудовим тисненням під страуса, крокодила чи пітона. Авангардний дизайн вимагатиме шкіру насичених яскравих відтінків та найрізноманітніших форм. Меблі з подібною оббивкою впишеться в сміливий інтер'єр у стилі ганьби-тік або поп-арт.


Як правильно вибрати якісні шкіряні меблі

• Якість шкіри можна визначити простим тестом: слід сісти на шкіряну оббивку, а потім встати. Хороша шкіра миттєво розгладиться.

• Слід ретельно розглянути оббивку спереду та ззаду. Матеріал не повинен відрізнятись.

• Шви в якісному виробі мають бути рівними та прямими.

• Дизайнерські та авторські шкіряні меблі завжди коштують у кілька разів дорожче за вироби масового виробництва. Досить часто авторські екземпляри тиражують, виготовляючи їх точні копії, які за якістю нічим не відрізняються від оригіналу. Однак копії завжди коштують дешевше.

1 перегляд0 коментарів

Comments


bottom of page