top of page

Шкіряні меблі та правильний догляд за нею

Фото автора: Illya BilousIllya Bilous

Фото Догляд за шкіряними меблями Шкіряні меблі безперечний козир в інтер'єрі. Вона виглядає багато, надає вашому будинку нотку затишку та комфорту. При правильному догляді довговічність забезпечена. Сприятливе місце в квартирі для шкіряних меблів, що не впливає на текстуру натурального матеріалу, буде де мінімізовано потрапляння сонячних променів. Не можна встановити її поблизу систем опалення. Догляд за шкіряними меблями не терпить застосування хімічних засобів. Все, що для цього потрібно вже придумали.


Перш ніж купувати меблі зі шкіри, забезпечте належну вологість приміщення. Це пов'язано з тим, що нею добре поглинається, вбирається і віддається волога. Низька вологість призводить до висихання, ламкості, тріщин, відлущування фарби.


У зручному шкіряному кріслі, ми засиджуємось годинами, злегка перекушуючи, переглядаючи улюблений фільм. Плями, що залишилися, легко видаляються за допомогою мильного розчину. Зайву вологу намагайтеся прибрати губкою, витираючи насухо вовняною ганчіркою. Жир видаляємо сухою тканиною, не намагаючись використати рідину. Через кілька годин пляма вбереться і її не буде видно.


Пилосос необхідний атрибут для догляду за меблями зі шкіри. Декілька разів протягом року обов'язкова обробка спеціальними складами для шкіри. Докладати зусиль і ретельно терти при цьому не можна.


Шкіряні меблі вимагають до себе належної поваги

Шкіряні меблі з її ніжною текстурою потребують належної поваги, вільності протипоказані. Плями вина, маркерів, якихось лікарських препаратів у вигляді настоянок видаляються за допомогою вати та спирту, а потім у хід йде м'яка губка. Оновлювати фарбу в умовах квартири чи будинку не рекомендується, оскільки ця операція пов'язана з виникненням отруйного та різкого запаху.


На шкіряних меблях світлих тонів різні плями і пил видно набагато більше. Забруднені ділянки легко піддаються слабкому розчину оцту, але це протипоказано у застосуванні до темної шкіри. Жучка, що прилипла, спочатку заморожується, а потім видаляється тупим предметом. Блискучий і м'який доглянутий вигляд, ви надасте вашим меблям, якщо обробите її натуральним коров'ячим молоком. Для цього необхідно намочити серветку у підігріте молоко, ретельно віджати та протерти поверхню.


Ваші старання не пройдуть безслідно, коли догляд проводитиметься регулярно, а не час від часу. Незначні вади важко виправити, адже це не тканина. Відхід починається з самого транспортування. Пересування меблів з магазину до вас у квартиру здійснюється лише за низ. Простежте за щільним укриттям та розміщенням всіх речей окремо один від одного.


Шкіряні меблі набирають популярності, адже це вони не тільки стильні та дорогі, але й екологічно безпечно. Керуючись методикою догляду, грамотним підходом ви зможете надовго зберегти красу шкіри та неординарність інтер'єру.

 
 
 

Comments


bottom of page